Jak nás najdete: Pracoviště se nachází v těsné blízkosti Úřadu práce v Hradci Králové a z přední části do ulice Na Okrouhlíku je i vchod pro pacienty a do prodejny. Z hlavního nádraží můžete použít autobusy č.19 a  číslo 15 od hotelu Amber (bývalý hotel Černigov), autobusem směr Lochenice, Předměřice a následnou zastávku přímo u budovy Protetické péče vystoupíte.

Pěšky - od hlavního nádraží projdete ulicí Haškovou na Blažíčkovo náměstí, kde se dáte doleva a po zhruba 150m se budete nalézat u budovy Protetické péce. Vzdálenost od nádraží je pomalou chůzí asi 10 minut.

Autem - od Jičína nebo Jaroměře pojedete přes kruhovou křižovatku směrem do centra a za nadjezdem již uvidíte budovu Úřadu práce s napojenou budovou Protetické péče, proto na světelné křižovatce zahněte doprava. U směru od Pardubic, Rychnova, Dobrušky a Svitav doporučujeme nájezd na městský okruh a jet směrem na Náchod nebo Jičín a před železničním nadjezdem na světelné křižovatce zahnout vlevo a budete se nalézat před budovou Úřadu práce, kde Protetická péče je napojena na tuto budovu.

Gps souřadnice pro navigace: Loc: 50°13'6.941"N, 15°48'52.433"E


Zvětšit mapu

 Dotazy a připomínky

Pokud máte dotaz či připomínku, stačí vstoupit.

 

Obrázky protetiky

# # # #
 

Kontaktní informace

Malík a spol., s.r.o.
technicko-protetická péče
Na Okrouhlíku 1681
50002 Hradec Králové
Tel.: 495 212 621